O NÁS

0 +
POKOJŮ
COSMOPOLITAN BOBYCENTRUM ****

Hotel Cosmopolitan Bobycentrum je ideální svojí polohou, nacházející se na okraji centra Brna v blízkosti Lužáneckého parku a Vily Tugendhat.
Sportovní ulice číslo 2 v městské části Královo Pole, pouhých pár minut městskou dopravou z centra města. Hotel Cosmopolitan Bobycentrum je citlivě začleněný do samotné struktury komplexu Bobycentrum, jehož součástí je posilovna, squash, wellness a koncertní hala Zoner BobyHall, kde se konala řada významných společenských akcí.
V blízkosti hotelu se nachází městský plavecký stadion Lužánky, Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity. Hotel je vzdálen 800 metrů od vily Tugendhat. V těsné blízkosti hotelu je nákupní centrum Tesco a Kaufland.

Snídaně

Bohatá snídaně formou bufetu

Hotel Check

Brzký check-in / pozdní check-out

Parkování

Zdarma

RECEPCE

Hotelová recepce je otevřená pro Vás nepřetržitě a naši recepční jsou vždy ochotni Vám pomoci s jakýmkoliv požadavkem.

SNÍDANĚ

jsou servírovány v přízemí, vedle recepce nebo v 1. patře v sále Bratislava. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu

PARKOVÁNÍ

Pro parkování Vašeho vozidla můžete využit veřejný pozemek před hotelem zdarma anebo využít pohodlného parkování v hotelové garáži za denní poplatek 290,- Kč.

WiFi INTERNET

Bezdrátový internet je dostupný na pokojích zdarma. Více informací obdržíte na vyžádání na hotelové recepci

Fitness Boby

5/5
Nachází se v 1. patře a na ploše 1850 m2 jsme pro vás připravili 2 cvičební sály s lektory, posilovnu s více než 75 stroji na ploše 550 m2, možnost soukromých a individuálních lekcí s trenéry, saunu, bezplatné WIFI a kavárnu. Nově si u nás také můžete na 5 kurtech zahrát squash.
Po – Pá: 7:00 – 22:00, So – Ne: 8:00 – 21:00
Pro vstup do fitness požádejte hotelovou recepci o voucher.

Prádelna a úklid

Pokoje jsou standardně uklízeny každý den v čase 15:00 – 17:30. V případě zájmu rádi zajistíme praní a žehlení prádla.

Masáže

Masážní místnost se nachází v 9. patře hotelu – rezervace na čísle: 775 128 852