Konference

KONFERENCE

Největší kongresové a kulturní centrum v Brně

Profesionální zázemí pro kongresy, konference, firemní večírky, reprezentativní plesy, svatby, narozeninové oslavy, politické debaty a strategické jednání s výhledem na město Brno. Multifunkční a propojitelné prostory, kapacita 10 až 1250 osob, více než 200 parkovacích míst, kompletní doplňkové služby. Veškeré poptávky vytváříme individuálně pro každého klienta, zajišťujeme doprovodné aktivity a program firemních akcí a oslav.

ZONER BOBYHALL
BERLIN HALL
PARIS HALL
VIENNA HALL
SÁL PRAHA
SÁL LONDON

ZONER BOBYHALL

PARAMETRY PROSTORU

Luxusní a reprezentativní multifunkční prostor pro velké společenské akce – kulturní, hudební, sportovní, firemní či soukromé.
K dispozici jsou šatny s obsluhou, 5 šaten pro účinkující, 4 bary, balkonové galerie (možnost sezení a VIP raut), technické vybavení na špičkové úrovni.

6 Laserů, variabilní LED síť, 3 LED obrazovky, spotlighty, plátno, dataprojektor.
Profesionální technika v detailu:
Ozvučení: 18x L-ACOUSTICS KARA , 6x SB-28 L-ACOUSTICS, 4x 115XT HiQ L-ACOUSTICS, Zesilovače: 5x Nexo NXAMP4x4 a 1x Nexo NXAMP4x1, FOH desk – Yamaha CL5 , MON desk – Yamaha QL5 , Stage rack – Yamaha Rio3224 , 4x Nexo PS8.
Laser: šest špičkových laserů. Možnost si nechat naprogramovat svojí vlastní laserovou show. Možnost si vybrat hudbu, logo, nápisy a obrazy, tedy originální laser show přímo na míru, mimo běžnou laserovou obsluhu.
LED síť: nedílnou součástí pódia. Možnost promítat vše, co si Klient bude přát (např. logo společnosti během prezentace, text, telefonní číslo, jméno sponzora). LED panely po stranách umožňuji vytvářet nápisy. 3 LED obrazovky: dvě po stranách a jedna LED RENTAL obrazovka uprostřed sálu blíže k obecenstvu. Typy obrazovek: 2x TCi – 6 SMD, 1x TCi – 6 SMD RENTAL. Velikost m2: 3x 4,032 x 2,304 m – celkem 27,87 m2. Počet pixelů: 3x 258.048. Rozlišení obrazovky: 3x 672×384 bodů. Dá se nahradit LED obrazovku (jednu, tedy prostřední nebo všechny tři včetně bočních) plátnem (6 m x 4 m) a dataprojektorem 7500 ANSI.

BERLIN HALL

PARAMETRY PROSTORU

Nově zrekonstruovaný prostor s moderní zvukovou a světelnou technikou, který je součástí kongresového centra. Ideální pro větší firemní a soukromé večírky, konference nebo kongresy.
K dispozici jsou 2 bary, 2 LED obrazovky, vlastní šatna, pódium, taneční parket, 2 vlastní sociální zázemí.

2 LED obrazovky, ozvučení, zázemí pro DJ, mobilní dataprojektor, mobilní plátno

PARIS HALL

PARAMETRY PROSTORU

Sál Paris je prostorný zrcadlový prostor se stropním bodovým osvětlením v prvním patře. Má vlastní bar, taneční parket a pódium. Prostor je vhodný především k firemním večírkům, oslavám osobního charakteru a plesům, ale je možné ho přeměnit i na větší konferenční místnost. Nejvyšší možná kapacita prostoru je 300 osob. K tomuto sálu lze připojit i Boulevard, což je kruhovitý prostor, kde je možné podávat kávové přestávky, rauty a jiné občerstvení.

dataprojektor, plátno, ozvučení, osvětlení, zázemí pro DJ

VIENNA HALL

PARAMETRY PROSTORU

Vienna Hall je luxusní multifunkční prostor v přízemí s vlastním barem, šatnou, pódiem pro kapely a přímým vstupem z parkoviště. Je oblíbený pro pořádání svatebních rautů, firemních večírků, plesů, módních přehlídek. Sál lze také přestavět v konferenční místnost pro 500 osob divadelně.

mobilní dataprojektor, mobilní plátno, ozvučení

SÁL PRAHA

PARAMETRY PROSTORU

Sál Praha je variabilní konferenční sál v prvním patře s kompletní audiovizuální technikou. Nejvyšší možná kapacita při divadelním uspořádání dosahuje 240 osob, při školním 160 osob. Sál lze propojit i s ostatními prostory pomocí přenášeného zvuku a obrazu. Občerstvení je podáváno ve Foyer nebo v přilehlém prostoru Boulevard s propojením na sál Paris.

dataprojektor, plátno, ozvučení

SÁL LONDON

PARAMETRY PROSTORU

Nově zrekonstruovaný konferenční sál London se nachází v prvním patře. Prostor je plně klimatizovaný a vysoce variabilní. Kapacitně pojme 100 osob divadelním uspořádáním a 60 osob školním uspořádáním. Jako další možnosti uspořádání lze zvolit uspořádání ve tvaru U, I, T, dále pak ženevské, rautové a koktejlové.

dataprojektor, plátno, ozvučení
Rezervujte nyní
Volejte: 734 257 216