Restaurace

 

Snídaně:
Podáváme pro své hotelové hosty bohatou snídani formou švédských stolů, a to denně od 7 do 10:30 hodin, o víkendech a svátcích do 11 hodin. Jelikož snídaně je základ každého dne jsou švédské stoly připravované šéfkuchařem tak, aby byly vždy vyvážené a uspokojily všechna přání hotelových hostů. 


Bruno Café Restaurant - od 26.2 do 02.3 bude restaurace z důvodů rozsáhlé rekonstrukce uzavřena. Kafe a další nabídku si můžete vychutnat ve snídaňové restauraci za recepcí.

Klidné místo nedaleko centra města Brna s možností pohodlného zaparkování v těsné blízkosti kavárny Vám nabízí to nejlepší pro Vaše společenská setkání. Úspěšný den začíná dobrou snídaní a kvalitní kávou Varesina, která se právem řadí mezi tzv ,gourmet caffe‘‘. Pro výrobu kávy Varesina se používá až 20 druhů těch nejlepších kávových zrn pěstovaných na plantážích Střední a Jižní Ameriky.

Pokud nejste zrovna ranními ptáčaty a jídlo si dokážete vychutnat v průběhu celého dne, Bruno Café Restaurant kromě snídaňového menu podává také polední menu, vždy čerstvé zákusky ke kávě nebo lehké pochoutky pro menší hlad.

Máme pro Vás otevřeno každý všední den od 8 do 23 hodin a o víkendu od 9 do 23 hodin
 

Menu

Turistické menu

 

Cosmo Sky Lounge - připravujeme od března
 

Speciální nabídky

Online rezervace

Oficiální webové stránky