KARIÉRA

Hotelová síť CIHS se stále rozvíjí a aktuálně otevírá několik nových hotelů.
 
Hledá kandidáty na řadové i vedoucí pozice pro 3-5* hotely v Praze, Brně a v Harrachově. Soustředíme se na neustálé zvyšování kvality nabízených služeb, spokojenosti hostů a pěstování firemní kultury. Na cestě za těmito cíli jsme si stanovili hodnoty, jakými jsou profesionalita, etické jednání vůči kolegům i zákazníkům, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost a schopnost učení se z vlastních chyb.
 
Významně oceňujeme jedince s ambicemi a chutí rozvíjet své dovednosti, kterým také rádi poskytneme prostor pro vlastní iniciativu k dosažení nastavených cílů v rámci manažerských pozic.
 
 
Trainee program:
 
Chcete být manažerem, ale chybí Vám potřebné zkušenosti? Rádi Vám je zprostředkujeme v našem trainee programu, který trvá 6-12 měsíců a po jeho ukončení máte možnost stát se plnohodnotým manažerem!
 
Kandidát pracuje na všech hlavních hotelových odděleních: recepce, stravování, obchodní a marketingové oddělení a housekeeping, čímž získává cenné zkušenosti a přehled o hotelovém provozu. Po ukončení programu se rozhodne o vhodném pracovním zařazení.
 
V průběhu trainee programu má kandidát pravidelný kontakt jak s přímým nadřízeným daného oddělení, tak s mentorem z centrály vedení společnosti. Společně zhodnocují měsíční dosažené pracovní výsledky.
 
Aktuálně jsou otevřené pozice na hotelech: Don Giovanni, Iris hotel Eden, The Grand Mark a Plaza Alta.
 
 
Pro více informací kontaktujte personální oddělení: Vlastimil Tetour, e-mail: vt@cihs.cz, tel. 773 696 087

Online rezervace

Online rezervace

Zdarma Wi-Fi připojení, dárek na přivítanou

Parkování zdarma před hotelem

Fitnes, sauna, bowling, squash

Online rezervace

Oficiální webové stránky