Největší kongresové a kulturní centrum v Brně

Profesionální zázemí pro kongresy, konference, firemní večírky, reprezentativní plesy, svatby, narozeninové oslavy, politické debaty a strategické jednání s výhledem na město Brno.

Multifunkční a propojitelné prostory, kapacita 10 až 1250 osob, více než 200 parkovacích míst, kompletní doplňkové služby.

Veškeré poptávky vytváříme individuálně pro každého klienta, zajišťujeme doprovodné aktivity a program firemních akcí a oslav.


ZONER BOBYHALL

Luxusní a reprezentativní multifunkční prostor pro velké společenské akce – kulturní, hudební, sportovní, firemní či soukromé. K dispozici jsou šatny s obsluhou, 5 šaten pro účinkující, 4 bary, balkonové galerie (možnost sezení a VIP raut), technické vybavení na špičkové úrovni.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: kongresy, konference, sympozia, sjezdy, společenské akce různého charakteru
Celková plocha: 2 000 m2
Max. kapacita: 1 250 osob
Technika: 6 Laserů, variabilní LED síť, 3 LED obrazovky, spotlighty, plátno, dataprojektor. 

Profesionální technika v detailu:

Ozvučení: 18x L-ACOUSTICS KARA , 6x SB-28 L-ACOUSTICS, 4x 115XT HiQ L-ACOUSTICS, Zesilovače: 5x Nexo NXAMP4x4 a 1x Nexo NXAMP4x1, FOH desk – Yamaha CL5 , MON desk – Yamaha QL5 , Stage rack – Yamaha Rio3224 , 4x Nexo PS8. 

Laser: šest špičkových laserů. Možnost si nechat naprogramovat svojí vlastní laserovou show. Možnost si vybrat hudbu, logo, nápisy a obrazy, tedy originální laser show přímo na míru, mimo běžnou laserovou obsluhu.

LED síť: nedílnou součástí pódia. Možnost promítat vše, co si Klient bude přát (např. logo společnosti během prezentace, text, telefonní číslo, jméno sponzora). LED panely po stranách umožňuji vytvářet nápisy.

3 LED obrazovky: dvě po stranách a jedna LED RENTAL obrazovka uprostřed sálu blíže k obecenstvu. Typy obrazovek: 2x TCi – 6 SMD, 1x TCi – 6 SMD RENTAL. Velikost m2: 3x 4,032 x 2,304 m – celkem 27,87 m2. Počet pixelů: 3x 258.048. Rozlišení obrazovky: 3x 672×384 bodů. Dá se nahradit LED obrazovku (jednu, tedy prostřední nebo všechny tři včetně bočních) plátnem (6 m x 4 m) a dataprojektorem 7500 ANSI.


SÁL BERLIN

 

Nově zrekonstruovaný prostor s moderní zvukovou a světelnou technikou, který je součástí kongresového centra. Ideální pro větší firemní a soukromé večírky, konference nebo kongresy.
K dispozici jsou 2 bary, 2 LED obrazovky, vlastní šatna, pódium, taneční parket, 2 vlastní sociální zázemí.
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: větší firemní akce, společenské eventy, kongresy, konference, prezentace
Celková plocha: 990 m2
Max. kapacita: 470 osob
Technika: 2 LED obrazovky, ozvučení, zázemí pro DJ, mobilní dataprojektor, mobilní plátno

SÁL PARIS

Sál Paris je prostorný zrcadlový prostor se stropním bodovým osvětlením v prvním patře. Má vlastní bar, taneční parket a pódium. Prostor je vhodný především k firemním večírkům, oslavám osobního charakteru a plesům, ale je možné ho přeměnit i na větší konferenční místnost. Nejvyšší možná kapacita prostoru je 300 osob. K tomuto sálu lze připojit i Boulevard, což je kruhovitý prostor, kde je možné podávat kávové přestávky, rauty a jiné občerstvení.
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: firemní večírky, oslavy, plesy, tematické akce, prezentace, konference
Celková plocha: 437 m2
Max. kapacita: 300 osob
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení, osvětlení, zázemí pro DJ

SÁL VÍDEŇ

Sál Vídeň je luxusní prostor v přízemí s vlastním barem, šatnou, pódiem pro kapely a přímým vstupem z parkoviště. V tomto sále lze připravit akci až pro 250 osob. Sál Vídeň je oblíbený pro pořádání svatebních rautů, firemních večírků, plesů a módních přehlídek.
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: firemní eventy, oslavy, plesy, svatební hostiny, tematické akce, prezentace, konference
Celková plocha: 745 m2
Max. kapacita: 250 osob
Technika: mobilní dataprojektor, mobilní plátno, ozvučení

SÁL PRAHA

Sál Praha je variabilní konferenční sál v prvním patře s kompletní audiovizuální technikou. 
 
Nejvyšší možná kapacita při divadelním uspořádání dosahuje 240 osob, při školním 160 osob. Sál lze propojit i s ostatními prostory pomocí přenášeného zvuku a obrazu. Občerstvení je podáváno ve Foyer nebo v přilehlém prostoru Boulevard s propojením na sál Paris. 
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: konference, semináře, školení, prezentace a výstavy
Celková plocha: 210 m2
Max. kapacita: 240 osob
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení

SÁL LONDON

Nově zrekonstruovaný konferenční sál London se nachází v prvním patře. Prostor je plně klimatizovaný a vysoce variabilní. Kapacitně pojme 100 osob divadelním uspořádáním a 60 osob školním uspořádáním. Jako další možnosti uspořádání lze zvolit uspořádání ve tvaru U, I, T, dále pak ženevské, rautové a koktejlové.
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: konference, semináře, školení, meetingy, prezentace, menší svatební hostiny
Celková plocha: 200 m2
Max. kapacita: 100 osob
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení

SÁL BRATISLAVA

Krásný a zajímavý prostor ke slavnostním událostem, firemním večírkům, oslavám osobního charakteru a svatbám. Oblíbené uspořádání je tabule ve tvaru T 40 osob, ve tvaru I pro 30 osob. Ostatní hosty je možno usadit ke stolům, které jsou rozmístěny okolo tabule. Maximální počet takto usazených osob je 100. Tento sál má vlastní bar a šatnu.
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: firemní večírky, oslavy osobního charakteru, svatební hostiny 
Celková plocha: 250 m2 
Max. kapacita: 100 osob
Technika: mobilní dataprojektor, plátno, ozvučení

 

SÁL VARŠAVA

 

Víceúčelový prostor ve tvaru L v prvním patře, určený pro firemní večírky, oslavy osobního charakteru, menší konference a výstavy. 
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: firemní večírky, oslavy osobního charakteru, menší konference a výstavy
Celková plocha: 180 m2 
Max. kapacita: 80 osob
Technika: mobilní dataprojektor, mobilní plátno, ozvučení
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení

SALONEK BUDAPEST

Salónek Budapešť je víceúčelový prostor v prvním patře. Maximální kapacita dosahuje 30 osob školně a 40 osob divadelně. V tomto prostoru lze připravit i uspořádání ve tvaru T, I, U.

Salonek je ideální pro akce následujícího typu: workshopy, školení, meetingy, prezentace, semináře menšího charakteru. Občerstvení je podáváno ve Foyer nebo uvnitř sálu.
 
PARAMETRY PROSTORU:
Účel: workshopy, školení, meetingy, jednání, prezentace, semináře 
Celková plocha: 70 m2
Max. kapacita: 40 osob
Technika: mobilní dataprojektor, plátno, ozvučení

 


Uspořádání sálu
Konferenční servisSpeciální nabídky

Online rezervace

Oficiální webové stránky