Největší kongresové a kulturní centrum v Brně

Profesionální zázemí pro kongresy, konference, firemní večírky, reprezentativní plesy, svatby, narozeninové oslavy, politické debaty a strategické jednání s výhledem na město Brno.

Multifunkční a propojitelné prostory, kapacita 10 až 1250 osob, více než 200 parkovacích míst, kompletní doplňkové služby.

Veškeré poptávky vytváříme individuálně pro každého klienta, zajišťujeme doprovodné aktivity a program firemních akcí a oslav.

 

ZONER BOBYHALL

    

Luxusní a reprezentativní multifunkční prostor pro velké společenské akce – kulturní, hudební, sportovní, firemní či soukromé. K dispozici jsou šatny s obsluhou, 5 šaten pro účinkující, 4 bary, balkonové galerie (možnost sezení a VIP raut), technické vybavení na špičkové úrovni.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: kongresy, konference, sympozia, sjezdy, společenské akce různého charakteru

Celková plocha: 2 000 m2

Max. kapacita: 1 250 osob

Technika:6 Laserů, variabilní LED síť, 3 LED obrazovky, spotlighty, plátno, dataprojektor.

Profesionální technika v detailu:

Ozvučení: 18x L-ACOUSTICS KARA , 6x SB-28 L-ACOUSTICS, 4x 115XT HiQ L-ACOUSTICS, Zesilovače: 5x Nexo NXAMP4x4 a 1x Nexo NXAMP4x1, FOH desk – Yamaha CL5 , MON desk – Yamaha QL5 , Stage rack – Yamaha Rio3224 , 4x Nexo PS8.

Laser: šest špičkových laserů. Možnost si nechat naprogramovat svojí vlastní laserovou show. Možnost si vybrat hudbu, logo, nápisy a obrazy, tedy originální laser show přímo na míru, mimo běžnou laserovou obsluhu.

LED síť: nedílnou součástí pódia. Možnost promítat vše, co si Klient bude přát (např. logo společnosti během prezentace, text, telefonní číslo, jméno sponzora). LED panely po stranách umožňuji vytvářet nápisy.

3 LED obrazovky: dvě po stranách a jedna LED RENTAL obrazovka uprostřed sálu blíže k obecenstvu. Typy obrazovek: 2x TCi – 6 SMD, 1x TCi – 6 SMD RENTAL. Velikost m2: 3x 4,032 x 2,304 m – celkem 27,87 m2. Počet pixelů: 3x 258.048. Rozlišení obrazovky: 3x 672×384 bodů. Dá se nahradit LED obrazovku (jednu, tedy prostřední nebo všechny tři včetně bočních) plátnem (6 m x 4 m) a dataprojektorem 7500 ANSI.

 

BERLIN HALL

    

Nově zrekonstruovaný prostor s moderní zvukovou a světelnou technikou, který je součástí kongresového centra. Ideální pro větší firemní a soukromé večírky, konference nebo kongresy.

K dispozici jsou 2 bary, 2 LED obrazovky, vlastní šatna, pódium, taneční parket, 2 vlastní sociální zázemí.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: větší firemní akce, společenské eventy, kongresy, konference, prezentace

Celková plocha: 990 m2

Max. kapacita: 470 osob
Technika: 2 LED obrazovky, ozvučení, zázemí pro DJ, mobilní dataprojektor, mobilní plátno

 

PARIS HALL

   

Sál Paris je prostorný zrcadlový prostor se stropním bodovým osvětlením v prvním patře. Má vlastní bar, taneční parket a pódium. Prostor je vhodný především k firemním večírkům, oslavám osobního charakteru a plesům, ale je možné ho přeměnit i na větší konferenční místnost. Nejvyšší možná kapacita prostoru je 300 osob. K tomuto sálu lze připojit i Boulevard, což je kruhovitý prostor, kde je možné podávat kávové přestávky, rauty a jiné občerstvení.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: firemní večírky, oslavy, plesy, tematické akce, prezentace, konference

Celková plocha: 437 m2

Max. kapacita: 300 osob
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení, osvětlení, zázemí pro DJ

 

VIENNA HALL

   


Sál Roma je luxusní multifunkční prostor v přízemí s vlastním barem, šatnou, pódiem pro kapely a přímým vstupem z parkoviště. V tomto sále lze připravit akci až pro 250 osob. Sál Roma je oblíbený pro pořádání svatebních rautů, firemních večírků, plesů, módních přehlídek. Sál lze také přestavět v konferenční místnost pro 300 osob divadalně.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: firemní eventy, oslavy, plesy, svatební hostiny, tematické akce, prezentace, konference

Celková plocha: 745 m2

Max. kapacita: 250 osob
Technika: mobilní dataprojektor, mobilní plátno, ozvučení

 

 

SÁL PRAHA

   


Sál Praha je variabilní konferenční sál v prvním patře s kompletní audiovizuální technikou.

Nejvyšší možná kapacita při divadelním uspořádání dosahuje 240 osob, při školním 160 osob. Sál lze propojit i s ostatními prostory pomocí přenášeného zvuku a obrazu. Občerstvení je podáváno ve Foyer nebo v přilehlém prostoru Boulevard s propojením na sál Paris.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: konference, semináře, školení, prezentace a výstavy
Celková plocha: 210 m2

Max. kapacita: 240 osob
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení

 

SÁL LONDON

   

Nově zrekonstruovaný konferenční sál London se nachází v prvním patře. Prostor je plně klimatizovaný a vysoce variabilní. Kapacitně pojme 100 osob divadelním uspořádáním a 60 osob školním uspořádáním. Jako další možnosti uspořádání lze zvolit uspořádání ve tvaru U, I, T, dále pak ženevské, rautové a koktejlové.

PARAMETRY PROSTORU:

Účel: konference, semináře, školení, meetingy, prezentace, menší svatební hostiny

Celková plocha: 200 m2

Max. kapacita: 100 osob
Technika: dataprojektor, plátno, ozvučení

Uspořádání sálu
Konferenční servis

Prohlášení


Online rezervace

Oficiální webové stránky