Speciální nabídky

Vítejte v hotelu Cosmopolitan Bobycentrum

​ ​ ​ ​ 


Nově zrekonstruovaný 4 hvězdičkový hotel nacházející se na okraji centra Brna, pouhých pár minut městskou hromadnou dopravou od centra města. Hotel je součástí multifunkčního sportovního, kulturního a obchodního komplexu a stojí vedle sportovního areálu a nákupního centra Královo Pole. V areálu hotelu se hosté mohou těšit na řadu sportovních aktivit (bowling, squash, fitness, tenis)
V blízkosti hotelu se nachází Vila Tugendhat, městský stadion Lužánky, Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity.
V restauraci a kavárně Bruno si můžete vychutnat českou i mezinárodní kuchyni.
Hotel nabízí 141 pokojů s klimatizací, satelitní TV, bezplatný internet nabízí výhled na město Brno.

Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů

Zdarma Wi-Fi připojení, dárek na přivítanou

Parkování zdarma před hotelem

Fitnes, sauna, bowling, squash

Online rezervace

Oficiální webové stránky
Cosmopolitan Bobycentrum | Brno | USNESENÍ VLÁDY ČR - Uzavření hotelového provozu

USNESENÍ VLÁDY ČR - Uzavření hotelového provozu

ze dne 16. března 2020 č. 241
 
o přijetí krizového opatření
 
V návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, pro řešení vzniklé krizové situace, rozhodla o přijetí krizových opatření, tímto ve smyslu ustanovení § 5 písm. e) a § 6 odst. 1 písm. b) krizového zákona.
 
Vláda nařizuje, že zákaz prodeje ubytovacích služeb, stanovený v bodě V/1 usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 214, vyhlášeném pod č. 84/2020 Sb., se nevztahuje na prodej a poskytnutí ubytovacích služeb cizincům do doby opuštění území České republiky a cizincům s pracovním povolením na území České republiky.
 
Na cizince takto pobývajícího na území České republiky se vztahují stejná omezení pohybu a další krizová opatření, jako na občany České republiky.