Ubytování Brno, moderní Cosmopolitan Bobycentrum

CZ  | EN

O nás

Moderní hotel v Brně

Hotel Bobycentrum je čtyřhvězdičkový hotel v severní části Brna v blízkosti městské části Královo Pole. Moderní hotel otevřený v srpnu roku 1993, který prošel rekonstrukcí v roce 2018 po převzetí společnosti Czech Inn Hotels.
Cosmopolitan Bobycentrum je citlivě začleněný do samotné struktury komplexu Bobycentrum, jehož součástí je posilovna, půjčovna motokár, squash, bowling a Laser show aréna, kde se konala řada významných společenských akcí. Mimo jiné finále Miss České republiky, mezinárodní taneční soutěže, technoparty či velkolepé každoroční oslavy Silvestra. Koncertovali zde METALICA, Lucie Bílá, Karel Gott, skupina Nazareth či Dalibor Janda.
V blízkosti hotelu se nachází městský plavecký stadion Lužánky, Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity. Hotel je vzdálen 800 metrů od vily Tugendhat. V těsné blízkosti hotelu je nákupní centrum Tesco a Kaufland.

Hotel má k dispozici 141 prostorných klimatizovaných pokojů, celodenní restauraci s terasou, další restauraci pro firemní a společenské akce, konferenční prostory až pro 2000 osob a dostatek vlastního parkování. Pokoje jsou jedno až čtyřlůžkové, k dispozici jsou také dvoupokojové apartmány


Hotel je řízen hotelovým řetězcem CZECH INN HOTELS